Proč zvolit OTRINO INVEST s.r.o.

V oblasti nebankovních zápůjček se pohybujeme více jak 10 let let. Bohaté zkušenosti, profesionální a férový přístup jsou vlastnosti, které nás rozlišují od stovek dalších společností, které jsou mnohdy postaveny na podivných praktikách. Díky našim zkušenostem a zodpovědným přístupem si můžeme dovolit našim klientům poskytnout širokou škálu finančních produktů.

Profesionalita

Individuální přístup

Férové podmínky

Nadstandardní servis

Denně řešíme desítky požadavků a přání klientů, kteří potřebují zajistit své nečekané výdaje nebo řešit svou složitou životní situaci. Díky našim silným finančním partnerům a investorům dokážeme drtivé většině našich žadatelů pomoci. O kvalitě našich služeb svědčí i reference našich klientů či jejich opakované využívání našich služeb.

Našim klientům věnujeme vždy individuální přístup. Hledáme nejlepší možná řešení, která jim pomohou řešit aktuální potřeby. Neváhejte se tedy na nás obrátit se svou žádostí. Budeme se snažit najít to správné řešení i pro Vás!

Kontaktní Formulář


Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Pan Petr
25.11.2020
Pan Petr
Liberec 8
Paní Tereza Martínková
25.11.2020
Paní Tereza Martínková
Plzeň
Pan Miroslav
25.11.2020
Pan Miroslav
Brno
Pan Pavel
25.11.2020
Pan Pavel
Třebíč
Paní Hana
23.11.2020
Paní Hana
Most
Pan Eric
23.11.2020
Pan Eric
New York