Řešíme konsolidace

V dnešní době se lidé utápí pod tíhou úvěrů, hypoték, půjček apod., takže je jen otázka času, kdy přestane dlužník splácet včas, a to z různých důvodů. Následky jsou rychlé a velmi nepříjemné. Pokud jste v podobné situaci, nabízíme vám jednoduché řešení = konsolidaci.

Žádost o posouzení

* jsou označeny povinné položky

Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Paní Milena
5.4.2020
Paní Milena
Kunín
Paní Eva
3.4.2020
Paní Eva
Praha 1
Paní Jitka
27.3.2020
Paní Jitka
Praha
Paní hana
23.3.2020
Paní hana
Most
Paní Eliška
22.3.2020
Paní Eliška
Křelovice
Paní Romana
19.3.2020
Paní Romana
Pětipsy