Spolupráce

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Aktuálně hledáme nebo nabízíme:

Práce z domu na PC

Nabízíme vám jednoduchou práci na PC v oblasti financí z pohodlí vašeho domova.

Nikam nejezdíte, nic nepodepisujete, nic neprodáváte, neplatíte žádné vstupní poplatky. Jedná o propagaci našich zápůjček formou inzerce např. na soc. sítích nebo inzertních portálech, zkušenosti v oblasti financí jsou velkou výhodou, odměny vyplácíme formou provize za každý obch. případ.
Ihned po školení, které je ZDARMA online, můžete začít pracovat a nadprůměrně vydělávat. ŽL není nutný.


Hledáme affiliate partnery

Nabízíme vysoké provize za každý uzavřený obchodní případ, v případě oboustranné spokojenosti je dlouhodobá spolupráce jistá!

Kontakt

E-mail: info@otrinoinvest.cz
Web: www.otrinoinvest.cz
Mobil: 733 291 129


Kontaktní Formulář


Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Paní Gabriela
17.1.2021
Paní Gabriela
Meziměsti
Paní Monika
17.1.2021
Paní Monika
Náchod
Pan Michal
16.1.2021
Pan Michal
Stitna nad Vlari
Pan Michal
16.1.2021
Pan Michal
Štítná nad Vláří
Pan Jakub
16.1.2021
Pan Jakub
Nove mesto na morave
Pan Jakub
16.1.2021
Pan Jakub
Nove mesto na morave