Spolupráce

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Aktuálně hledáme nebo nabízíme:

Práce z domu na PC

OTRINO Invest s.r.o. vám nabízí jednoduchou práci na PC v oblasti financí z pohodlí vašeho domova. Nikam nejezdíte, nic nepodepisujete, nic neprodáváte, neplatíte žádné vstupní poplatky.
Ihned po školení, které je ZDARMA, můžete začít pracovat a nadprůměrně vydělávat. ŽL není nutný.

Nabízíme spolupráci investičním partnerům

Každý úvěr je u nás jištěný nemovitostí, tudíž bez rizika! Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru, víme, jak na to, a proto nás neváhejte kontaktovat. Vaše podmínky plně respektujeme.

Hledáme affiliate partnery

Nabízíme vysoké provize za každý uzavřený obchodní případ, v případě oboustranné spokojenosti je dlouhodobá spolupráce jistá!

Kontakt

E-mail: info@otrinoinvest.cz
Web: www.otrinoinvest.cz
Mobil: 733 291 129


Kontaktní Formulář


Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Pan Eric
22.5.2020
Pan Eric
New York
Paní Ladislava
21.5.2020
Paní Ladislava
Prachatice
Pan Petr
18.5.2020
Pan Petr
Rožnov pod Radhoštěm
Pan Matěj
5.5.2020
Pan Matěj
Chomutov
Paní Frankie
30.4.2020
Paní Frankie
Yealmpton
Pan Eric
24.4.2020
Pan Eric
New York