Zápůjčka formou zpětného leasingu

Zápůjčka formou zpětného leasingu

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete investovat do svého podnikání, ale nemáte čím?

Pak existují dvě možnosti:

V případě volby obcházení bank s žádostí o úvěr si musíte připravit hodně čokolády na pevné nervy, dýchací cvičení pro velkou trpělivost a dobré boty na dlouhé cesty po bankách. Pokud oběháte všechna potřebná místa, vyplníte správně všechny papíry a splníte všechny podmínky, a s trochou štěstí získáte i přijatelné úroky, máte vyhráno a jdete s úvěrem spokojeně domů. Ne však všichni podnikatelé mají takové štěstí a projdou celým tímto procesem úspěšně. Ale i přesto to neznamená, že jsou všechny možnosti vyčerpány. Ještě si můžete zvolit možnost zpětného leasingu.

V případě, že zvolíte možnost zápůjčky formou zpětného leasingu, funguje to tak, že je od Vás vykoupena nemovitost, kterou chcete ručit, například rodinný dům, pozemek apod. Od počátku víte, že nemovitost, kterou ručíte, je majetkem poskytovatele zápůjčky. Neznamená to však, že by bylo cílem vlastnit nemovitosti, nýbrž zhodnocovat finance, které jsou zapůjčeny klientům.
Náklady na zápůjčku jsou individuální a vždy vychází z vašeho požadavku a kvality vašeho ručení. Vždy hledáme kompromis a rozhodně není naším cílem dostat vás do další finanční tísně. Každý klient dostane vždy přesná čísla o tom, kolik finančních prostředků mu poskytneme, a jaké budou jeho náklady, ještě před podpisem smlouvy.

Nyní už si stačí jen vybrat.

Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Pan Petr
25.11.2020
Pan Petr
Liberec 8
Paní Tereza Martínková
25.11.2020
Paní Tereza Martínková
Plzeň
Pan Miroslav
25.11.2020
Pan Miroslav
Brno
Pan Pavel
25.11.2020
Pan Pavel
Třebíč
Paní Hana
23.11.2020
Paní Hana
Most
Pan Eric
23.11.2020
Pan Eric
New York