Bezpečnost na prvním místě

Nabízíme svým klientům profesionální služby i díky využití nejmodernějších technologií. Proto nám neunikne žádná drobnost a jsme ve všem důslední.

Naše internetové stránky jsou zabezpečeny digitálním SSL certifikátem.

Veškerá komunikace mezi Vašim internetovým prohlížečem a našim serverem je díky tomu šifrovaná. Díky certifikátu rovněž víte, že vždy komunikujete pouze s pravým majitelem dané domény (tedy našich stránek).

Pravost certifikátu Vám pomáhají ověřit internetové prohlížeče tím, že u adresního řádku naleznete symbol "zámečku" nebo výrazně zeleným zabarvením celého adresního řádku.

Nepodceňujte sílu zabezpečení a vyhněte se stránkám a poskytovatelům finančních služeb, kteří nedokáží zajistit bezpečnost odesílaných informací svých klientů.

Kontaktní Formulář


Reference - Zkušenosti klientů

Profile picture placeholder
Pan Petr

Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super!

Profile picture placeholder
Paní Kateřina

Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)

Profile picture placeholder
Pan Ladislav

Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní!

Profile picture placeholder
Pan Martin

Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)

Právě si zapůjčili

Pan Michal
21.1.2019
Pan Michal
Praha
Pan Jiri
21.1.2019
Pan Jiri
Znojmo
Pan Petr
21.1.2019
Pan Petr
Hrádek nad Nisou
Paní Lucie
21.1.2019
Paní Lucie
Opava
Paní Jarmila
20.1.2019
Paní Jarmila
Ostravice
Pan Petr
20.1.2019
Pan Petr
Šanov