Jak vyzrát na finanční potíže?

Ocitli jste se v obtížné finanční situaci? Nabízíme Vám pomocnou ruku.

Pokud banky odmítají Vaše žádosti o úvěr, poradíme Vám s výběrem vhodné zápůjčky po posouzení požadavků a poskytneme Vám zápůjčku v hodnotě movité věci, kterou máte k dispozici. Chcete-li ručit vlastnickým právem k družstevnímu bytu, narozdíl od peněžních ústavů, je to u nás možné.
Dobu splácení si můžete nastavit dle svých možností a svou zápůjčku můžete splatit i předčasně.
Zápůjčku můžeme vyřídit v místě vašeho bydliště, vše je rychlé a bez poplatků. 

Pokud jste v situaci, kdy nestíháte splácet svůj úvěr v jiné bance, za vašimi dveřmi stojí exekutoři a hledáte nejrychlejší řešení, jak z toho ven, poskytneme Vám rychlou úhradu vašeho dluhu a novou smlouvu pro klidné spaní.

Pokud jste v situaci, kdy máte několik půjček a splátky nezvládáte splácet, je čas pomýšlet na konsolidaci. Poskytneme Vám dostatek financí na splacení všech půjček, čímž vznikne pouze jedna zápůjčka s vámi nastaveným splátkovým kalendářem.

Pokud máte pocit, že váš stávající úvěr není výhodný a přeplácíte hodně peněz, refinancujte s naší asistencí. Zrevidujeme vaši úvěrovou smlouvu, domluvíme postup úhrady vaší půjčky a můžete pokračovat ve splácení za lepších podmínek.

Naším hlavním cílem jsou spokojení klienti. Za téměř deset let působení máme za sebou mnoho úspěšných projektů a věříme, že nás mnohé ještě čekají.

Právě si zapůjčili

Profile picture placeholder
19.2.2018
Pan Milos
Chodov
Profile picture placeholder
19.2.2018
Paní Vajdečková
Vrbno pod Pradědem
Profile picture placeholder
15.2.2018
Paní Karolína
Zlosyň
Profile picture placeholder
13.2.2018
Paní Kristyna
Tučapy
Profile picture placeholder
8.2.2018
Pan josef
Lednice
Profile picture placeholder
7.2.2018
Pan Michal
České Budějovice